RELAX Ingatlanpiac
GYORSKERES
Nyilvntartsi szm:
r: MFt - MFt
Laktr: m2 - m2
Telepls:
Tpus:
Immobili in vendita
Leasing immobiliare

Rszletes keres

Hírlevél

feliratkozás
leiratkozás

Honlap ajánló

Ajánlja honlapunkat
barátainak, ismerőseinek

Az Ön neve: Az Ön e-mail címe: Címzett neve: Címzett e-mail címe:

Karrier

A nyugalom kulcsa az n kezben van! Hasznlja!

Teremtse meg biztos jvjt, nyugodt lett a RELAX

 Ingatlanpiac munkatrsaknt!

ptse karrierjt cgnknl, ahol minden adott ahhoz, hogy n sikeres ingatlanrtkest legyen s egy kivl, eredmnyes csapathoz tartozhasson!

Kiemelkeden kedvez ajnlatunk van az ingatlan rtkesti szakma irnt rdekldknek!

  • Magas szint szakmai oktats

  • Folyamatos bels kpzs

  • Mentori program

  • Marketing tmogats

  • Kitn irodai httr

  • Nemzetkzi sznvonal munkakrnyezet (front office, back office)

  • Magas rtkesti jutalk

Ha szeretne egy bartsgos, vonz lehetsgeket knl munkahelyen dolgozni, ha n dinamikus, valamint j kommunikcis kpessgekkel rendelkezik, akkor csatlakozzon csapatunkhoz, hogy rszese lehessen a Relax Ingatlaniroda sikereinknek!

Az ingatlanrtkest fbb feladatai:

  • Hasznlt s j pts ingatlanok kzvettse

  • Ipari s mezgazdasgi ingatlanok, fejlesztsi terletek kzvettse

  • Ingatlanok brbeadsa

  • Ingatlanok bemutatsa, rtkestse.

Elvrsaink:

  • Hatrozott szemlyisg, j megjelens

  • Kivl kommunikcis kszsg

  • Sikerorientlt gondolkods

  • Nagy munkabrs, kitarts, szorgalom

  • Vllalkozi szemllet

  • gyflkzpont gondolkods

  • Felhasznli szint szmtgpes ismeretek

  • Minimum kzpfok vgzettsg

Elny:

  • rtkestsi tapasztalat

  • Nyelvismeret

Tegye meg az els lpst a siker fel, jelentkezzen mg ma!

Bzzon sajt kpessgeiben, prblja ki magt, csatlakozzon a Relax Ingatlanpiac csapathoz, s a siker nre tall!

Kldje el fnykpes nletrajzt a a

karrier@relaxszeged.hu e-mail cmre,

vagy jelentkezzen a +36 30 758 7784 telefonszmon.

Ne feledje, a nyugalom s a siker kulcsa az n kezben van!

www.ingatlanszoftver.hu Megold�sok Ingatlank�zvet�t�knek