RELAX Ingatlanpiac
GYORSKERESÕ
Nyilvántartási szám:
Ár: MFt - MFt
Laktér: m2 - m2
Település:
Típus:
Ingatlan eladás
Ingatlan bérbeadás

Részletes keresõ

Hírlevél

feliratkozás
leiratkozás

Honlap ajánló

Ajánlja honlapunkat
barátainak, ismerőseinek

Az Ön neve: Az Ön e-mail címe: Címzett neve: Címzett e-mail címe:

Karrier

A nyugalom kulcsa az Ön kezében van! Használja!


Teremtse meg biztos jövõjét, nyugodt életét a RELAX

 Ingatlanpiac munkatársaként!


Építse karrierjét cégünknél, ahol minden adott ahhoz, hogy Ön sikeres ingatlanértékesítõ legyen és egy kiváló, eredményes csapathoz tartozhasson!


Kiemelkedõen kedvezõ ajánlatunk van az ingatlan értékesítõi szakma iránt érdeklõdõknek!


  • Magas szintû szakmai oktatás

  • Folyamatos belsõ képzés

  • Mentori program

  • Marketing támogatás

  • Kitûnõ irodai háttér

  • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet (front office, back office)

  • Magas értékesítõi jutalék

Ha szeretne egy barátságos, vonzó lehetõségeket kínáló munkahelyen dolgozni, ha Ön dinamikus, valamint jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, akkor csatlakozzon csapatunkhoz, hogy részese lehessen a Relax Ingatlaniroda sikereinknek!


Az ingatlanértékesítõ fõbb feladatai:


  • Használt és új építésû ingatlanok közvetítése

  • Ipari és mezõgazdasági ingatlanok, fejlesztési területek közvetítése

  • Ingatlanok bérbeadása

  • Ingatlanok bemutatása, értékesítése.


Elvárásaink:


  • Határozott személyiség, jó megjelenés

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Sikerorientált gondolkodás

  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom

  • Vállalkozói szemlélet

  • Ügyfélközpontú gondolkodás

  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek

  • Minimum középfokú végzettség


Elõny:


  • Értékesítési tapasztalat

  • Nyelvismeret


Tegye meg az elsõ lépést a siker felé, jelentkezzen még ma!

Bízzon saját képességeiben, próbálja ki magát, csatlakozzon a Relax Ingatlanpiac csapatához, és a siker Önre talál!


Küldje el fényképes önéletrajzát a a

karrier@relaxszeged.hu e-mail címre,

vagy jelentkezzen a +36 30 758 7784 telefonszámon.


Ne feledje, a nyugalom és a siker kulcsa az Ön kezében van!



www.ingatlanszoftver.hu Megold�sok Ingatlank�zvet�t�knek